Bidfood LV

Internetveikala noteikumi, piegādes nosacījumi, norēķinu veidiPreču piegādes nosacījumi

Piegādes teritorijas un laiki

  Bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 50 EUR. Ja pasūtījuma summa nesasniedz 50EUR, tad piegādes maksa ir 5EUR.

  Ir iespējams arī saņemt preci no mūsu noliktavas bez piegādes maksas (Jauntrenči, Eimuri, Ādažu novads)


  Piegādes laiki

  Lai saņemtu pasūtījumu nākamajā dienā (saskaņā ar grafiku), tas ir jānosūta līdz plkst. 18:00!

  Pasūtījumi, kas iesniegti pēc pkst.18:00, netiks piegādāti nākošajā dienā un automātiski pārcelti uz aiznākamo dienu (saskaņā ar grafiku)

 • Pirmdiena – Piektdiena: 08:00 – 19:00


 • Piegādes katru dienu - Rīga un Pierīga

 • Pirmdienās - Jelgavas, Olaines, Iecavas, Baldones un Ķekavas virziens

 • Otrdienās - Jūrmala, Bolderāja

 • Trešdienās - Saulkrastu, Valmieras, Cēsu, Līgatnes, Siguldas, Inčukalna virziens

 • Ceturtdienās - Ogres, Jelgavas, Olaines, Iecavas, Baldones un Ķekavas virziens

 • Piektdienās - Jūrmala, Bolderāja

 • Par piegādi ārpus mūsu noradītajiem maršrutiem – lūdzu interesēties individuāli tālrunis 26583831, info@bidfood.lv


  • Cenas

   Preču cenas www.bidfood.lv un izveidotajā pasūtījumā ir norādītas Eiro ar PVN. Preces Pircējam tiek pārdotas par cenām, kas ir spēkā www.bidfood.lv pasūtījuma iesniegšanas brīdī.

   Informācija par produktu un apraksts

   Faktiskais produkta izskats var atšķirties no attēlā redzamā. Saņemtās preces var būt citā iepakojumā un izskatīties savādāk vai atšķirties pēc formas. Aprakstā sniegtā informācija par produktu ir vispārīga un tādēļ tā nevar tikt uzskatīta par identisku informācijai uz produkta iepakojumu. Informācija uz produkta iepakojuma ir pilnīgāka un var nedaudz atšķirties no informācijas, kas sniegta produktu aprakstā. Mēs vienmēr iesakām lasīt un sekot informācijai uz izstrādājuma iepakojuma. Akcijas preču daudzums ir ierobežots.


   Saņemšanas no noliktavas

   Lai saņemtu pasūtījumu mūsu noliktavā, pēc iesniegšanas, pasūtījuma apstrāde ilgst apmēram 1,5 h

   Pēc pasūtījuma apstrādes ar jums sazināsies operators un ziņos, kad pasūtījums ir gatavs.

   Noliktavas darba laiki:
   Pirmdiena – Piektdiena: 08:00 – 18:00
   Svētdienās: 09:00 – 17:00

   Ja Jums ir jautājumi, lūdzam veikt uzziņas zvanot uz šiem numuriem – 20224731 vai 26662290.

   Piedāvājam arī bez kontakta piegādi. Ja vēlaties šo pakalpojumu, tad saņemot rēķinu, veicat samaksu tiešsaistē vai ar bankas pārskaitījumu. Privātmājām atstāsim iepirkumus pie vārtiem, bet dzīvokļu īpašniekiem pie ēku durvīm. Iepriekš mūsu šoferi individuāli izrunās ar Jums visas piegādes detaļas pa Jūsu norādīto tālruni.

   Atteikuma Tiesības un Tiesības atteikties

   Klientam ir tiesības vienpusēju izmantot atteikuma tiesības 14 dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas, nekavējoties par to izmantošanu informējot BIDFOOD LATVIA pa e-pastu: info@bidfood.lv vai pa telefonu +371 27679 411. Atteikuma tiesības var tikt izmantotas kā noteikts normatīvajos aktos, šajos Lietošanas noteikumos un citos attiecināmos BIDFOOD LATVIA izdotajos nosacījumos. Klients ir atbildīgs par izmaksām, kas saistītas ar šādu pasūtījumu atgriešanu.

   Klientam ir tiesības atteikties no pasūtītās preces 14 dienu laikā, par to ziņojot BIDFOOD LATVIA, izņemot svaigās pārtikas precēm ar īsu derīguma termiņu. Klients sedz visas izmaksas, kas saistītas ar preču atgriešanu.

   Atgriežot pārtikas preces BIDFOOD LATVIA, tām ir jābūt orģinālajā iepakojumā, neatvērtām, derīguma termiņa ietvaros +1 diena. Ja klients nevar nodrošināt šīs prasības, BIDFOOD LATVIA patur tiesības klientam neizmaksāt naudu par atgrieztajām precēm.

   Ja Klients ir konstatējis pēc pasūtījuma saņemšanas, ka pasūtījumā prece ir bojāta vai/un sliktas kvalitātes, Klients vēršas BIDFOOD LATVIA servisā ar pieteikumu, kuram pievieno fotogrāfiju ar bojāto preci un Klientu Serviss noorganizēs naudas atgriešanu uz Klienta kontu 10 darbu dienu laikā, no kuras tika veikts pirkums. BIDFOOD patur tiesības Klientam lūgt visu bojāto preci atgriezt BIDFOOD LATVIA noliktavā, no kura tika veikta piegāde vai izsniegšana.